Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Tak Skiba i jego żona zachowywali się w Sejmie. Czy tak w ogóle wypada?

6

Satyryk Krzysztof Skiba wspólnie z żoną pojawili się na Wiejskiej. Muzyk i jego ukochana dumnie kroczyli po sejmowych korytarzach, nie szczędząc sobie przy tym czułych gestów. Tak wielu romantycznych kadrów w Sejmie nie widzieliśmy chyba nigdy. Ale czy tak w ogóle wypada?

Tak Skiba i jego żona zachowywali się w Sejmie. Czy tak w ogóle wypada?
Krzysztof Skiba z żoną w Sejmie, nie szczędzili sobie czułości (Instagram)

Krzysztof Skiba z żoną oraz kolegami z zespołu Big Cyc pojawili się w piątek w Sejmie. Wizyta odbyła się na zaproszenie wicemarszałkini Moniki Wielichowskiej. Jak wyjaśniła żona Skiby, na Wiejskiej pojawili się prosto z trasy, a sama wycieczka była dość spontaniczna.

Dzięki uprzejmości uroczej Monika Wielichowska Wicemarszałek Sejmu RP odwiedziliśmy dziś z Big Cycem Sejm I Senat Rzeczpospolitej Polskiej. Niesamowite wrażenie. Była to wycieczka spontaniczna, więc ubranie prosto z trasy niezbyt adekwatne do sytuacji — napisała Karolina Kempińska na Instagramie.

Skiba i jego żona nie tylko sami chętnie robili zdjęcia, ale także pozowali na sejmowych korytarzach zgromadzonym tam fotoreporterom. Nie szczędzili sobie czułych gestów. Trzymali się za ręce, a w pewnym momencie zaczęli się całować, co nie jest szczególnie częstym widokiem w gmachu Sejmu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Są godziny monologów do analizy". Ekspert: prezes NBP ma wiele na usprawiedliwienie

Muzycy mieli okazję zwiedzić sejmowe zakamarki, choć nie tylko. Zostali także zaproszeni przez wicemarszałkinię do jej gabinetu, gdzie czekał na nich mały poczęstunek. Z relacji uczestników spotkania wynika, że rozmowy dotyczyły kultury. Nie wiadomo jednak, czy i jakie postulaty przedstawili muzycy w trakcie spotkania.

Zakochany Skiba nie szczędzi komplementów pod adresem żony

Związek Karoliny Kempińska i Skiba wzięli ślub w sierpniu ubiegłego roku. Ich relacja budzi spore zainteresowanie, głównie przez dzielącą ich różnicę wieku. Skiba jest starszy od swojej ukochanej o 26 lat. Różnica wieku zakochanym w ogóle nie przeszkadza. Jak widać, uwielbiają spędzać ze sobą każdą chwilę i wprost nie mogą się od siebie oderwać.

Skiba nie tylko nie szczędził ukochanej czułych gestów, ale i słów. Pod jej postem w mediach społecznościowych przyznał, że "powinna być królową polskiego Sejmu".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić