Wypalił bez ogródek. Andrzej z Plutycz wprost o strajku rolników

3

Andrzej z Plutycz jest uznawany za jednego z najpopularniejszych rolników w naszym kraju. Rozpoznawalność zagwarantował mu oczywiście udział w serialu "Rolnicy. Podlasie". Ostatnio Onopiuk ujawnił, co sądzi na temat wielkiego protestu.

Wypalił bez ogródek. Andrzej z Plutycz wprost o strajku rolników
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Ostatnie dni czy tygodnie w środowisku rolniczym są szalenie gorące. Wszystko za sprawą protestów. Rolnicy sprzeciwiają się wprowadzeniu przez Unię Europejską Zielonego Ładu. Nie podoba im się również napływ towarów z Ukrainy.

Tysiące rolników wyjeżdża na drogi i blokuje lub utrudnia ruch. W protesty włączyły się znane osoby, jak m.in. Grzegorz Bardowski z programu "Rolnik szuka żony", jak i Agnieszka i Jarek z "Rolnicy. Podlasie".

W nas jest siła. Musimy się jednoczyć i walczyć o lepsze jutro - oznajmiła Agnieszka na TikToku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Halo Polacy". Ile kosztuje życie Europejczyka w Egipcie? "Niektóre produkty są absurdalnie drogie"

A co o tym sądzi Andrzej z Plutycz? Niedawno opublikował w sieci film, w którym unikał komentowania bieżących spraw. W końcu jednak pojawiło się oficjalne stanowisko Andrzeja i jego ojca Gienka. Zostało ono opublikowane na Facebooku.

Chociaż nie uczestniczyliśmy w dzisiejszym strajku ogólnopolskim, wspieramy działania rolników. W pełni popieramy postulaty, o które wszyscy walczymy. Mówimy 3 razy STOP: Zielonemu Ładowi, importowi produktów rolnych z Ukrainy oraz ograniczeniu hodowli w Polsce - przekazali bohaterowie serialu "Rolnicy. Podlasie".

Andrzej z Plutycz w sanatorium

Przy okazji wydało się, że Andrzej z Plutycz był na "urlopie". Rolnik z Plutycz udał się do Szklarskiej Poręby, gdzie przebywał w sanatorium.

Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby! Od Andrzeja i innych Rolników z całej Polski przebywających aktualnie na turnusach rehabilitacyjnych - przekazał rolnik.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić