Kacper Kulpicki| 

Seniorka z "Sanatorium miłości" o kulisach programu. Smutne słowa

3

Janina i Tadeusz poznali się na planie "Sanatorium miłości". Seniorzy przed kamerami TVP nie szczędzili sobie czułości, jednak nie wszystko wyglądało tak, jak pokazano w programie. Uczestniczka mówi wprost, jak jej niedoszły wybranek zachowywał się za kulisami.

Seniorka z "Sanatorium miłości" o kulisach programu. Smutne słowa
Janina z "Sanatorium miłości" gorzko o Tadeuszu (Facebook @Sanatorium mIłości TVP)

Zgłaszając się do "Sanatorium miłości" Janina była pełna nadziei, że uda jej się odnaleźć prawdziwe uczucie. Ten optymizm nie opuszczał jej w trakcie turnusu, kiedy Tadeusz ochoczo zabiegał o jej względy.

Okazuje się jednak, że romantyczne gesty pokazywane w telewizji mogły nie być do końca szczere. Tak sądzi emerytka, która po nagraniach rozstała się z amantem w niezbyt miłych okolicznościach.

Teraz przekonuje, że Tadeusz nie był z nią szczery. Mimo że oboje niczym zakochana para urywali się z zabiegów, by zjeść romantyczną kolację, z perspektywy czasu nie wspomina tego najlepiej. Gdy jedna z fanek zaczęła w sieci rozprawiać o całusach, jakimi kuracjusz obdarowywał swoją koleżankę, ta zareagowała błyskawicznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Pasja jest kobietą". Magdalena Boczarska o tantiemach: "Te pieniądze należą nam się za pracę"
Były pozorowane na potrzeby kamery — skwitowała gorzko na Instagramie.

Janina z "Sanatorium miłości" miała do zarzucenia niedoszłemu partnerowi o wiele więcej niż udawanie uczuć. Niestety, ta niechęć była wzajemna. Gdy seniorzy zakończyli udział w randkowym show, nie zdołali być dla siebie tak mili, jak w jego trakcie.

Ich związek nie przetrwał próby czasu i zakończył się wzajemnymi oskarżeniami. Tadeusz na łamach Plejady oskarżył Janinę, że jest materialistką i wymuszała na nim jak najszybsze spotkanie u niego w domu.

Kobieta nie pozostała mu winna. Stwierdziła, że żyje "w zwolnionym tempie", a jego zachowanie nie miało nic wspólnego z klasą i dżentelmeństwem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Tadeusz z "Sanatorium miłości" chciał zarobić na znajomości z Janiną?

Chwilę później okazało, się, że emeryt zamierzał produkować kubki z ich podobizną i czerpać z tego korzyści. Urażona emerytka nie była orędowniczką tego pomysłu.

Na tych kubkach jest nasze wspólne zdjęcie z Martą Manowską. Ja nie wyraziłam zgody na takie rzeczy, nie wiem co na to Marta... Pochwalił mi się, że zamówił ich dość dużo - żaliła się w Show News.

Można domniemywać, że o przyjaźni Janiny i Tadeusza z "Sanatorium miłości" można już zapomnieć. Myśleliście, że tak zakończy się ta obiecująca znajomość?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić