Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 

Anna Popek ma nową pracę. Nie zgadniecie, gdzie

23

Anna Popek to wieloletnia gwiazda Telewizji Polskiej. Z przerwami związana była z TVP przez około 30 lat. Niedawno pożegnała się z widzami, ale na nową pracę nie musiała długo czekać. Na antenie nowej telewizji już można ją oglądać.

Anna Popek ma nową pracę. Nie zgadniecie, gdzie
Anna Popek przez lata tworzyła Telewizję Polską. (AKPA, AKPA)

Anna Popek z TVP pożegnała się 15 marca. Widzów poinformowała o tym poprzez media społecznościowe. Z jej wpisu dowiadujemy się, że praca była jej marzeniem. Przypomniała słowa swojej pierwszej kierowniczki, Hanny Suchorabskiej, która przekonywała, że "bezpieczeństwo anteny jest najważniejsze". - Jej słowa były dla mnie drogowskazem - wspominała Anna Popek.

Jak informuje portal Wirtualne Media, jest niemal pewne, że Anna Popek będzie współtowrzyła "śniadaniówkę" w Telewizji Republika. Program śniadaniowy miał być uruchomiony w minoną sobotę, ale tak się nie stało.

W poniedziałek Telewizja Republika rozpoczęła emisję świątecznego programu Anny Popek. Premierowe odcinki będą pokazywane w Wielkim Tygodniu, do niedzieli, dwa razy dziennie w godzinach 7.05 i 16.50. Nagrano specjalny spot, w którym dziennikarka zaprasza na wspólne świętowanie. - Jak dobrze go przeżyć, jak sprawić, żeby nie zmienił się w pogoń za obowiązkami - mówi Popek. Portal Wirtualne Media informuje, że pierwszy odcinek wyemitowano z Łowicza.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kasia Warnke o przyjaźni z nowym jurorem "Tańca z gwiazdami" Tomaszem Wygodą. "Program o niego zabiegał"

Anna Popek. Gwiazda Telewizji Polskiej

Dziś dziennikarka ma 56 lat. Pracę rozpoczęła w 1987 roku w TVP Katowice, a następnie we Wrocławiu. Wkrtóce trafiła do Warszawy i zaczęła prowadzić "Panoramę".

W lipcu 1999 roku została prezenterką TVP 1 - prowadziła "Kawa czy herbata". Współprowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 w latach 2004 - 2016 i następnie od kwietnia do grudnia 2023. Była także prowadzącą "Wielkich Testów TVP", a także innych autorskich programów Telewizji Polskiej. Pracowała dla Polskiego Radia, Radia Plus i VOX FM.

Uczestniczyła w programach rozrywkowych: "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Taniec z gwiazdami" i "Fort Boyard". Była obiektem krytyki, gdy prowadziła wydarzenia z udziałem polityków Prawa i Sprawiedliwości.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić