Kacper Kulpicki| 

Dowbor pokrzyżowała plany śniadaniówki Polsatu? Odniosła się do plotek

3

Katarzyna Dowbor aktualnie zabawia widzów "Pytania na śniadanie", ale jeszcze niedawno pracowała dla Polsatu. Czy Edward Miszczak mógł brać ją pod uwagę przy kompletowaniu prezenterskiej ekipy nowej śniadaniówki? Od plotek aż huczy.

Dowbor pokrzyżowała plany śniadaniówki Polsatu? Odniosła się do plotek
Katarzyna Dowbor mogła pracować w śniadaniówce Polsatu? Odniosła się do plotek (AKPA)

Katarzyna Dowbor przez 10 lat była twarzą telewizji Polsat i prowadziła hitowy "Nasz nowy dom". Dobra passa skończyła się, gdy stery dyrektora programowego stacji objął Edward Miszczak. Nowy włodarz wręczył lubianej prezenterce wypowiedzenie.

Zamienił ją na młodszą Elżbietę Romanowską, co nie od razu spotkało się z aplauzem widzów. W siedzibie Polsatu chodziły jednak słuchy, że losy doświadczonej prezenterki wcale nie były przesądzone i mogły skończyć się inaczej. Czy miała dużą szansę, by sprawdzić się jako gospodyni powstającej śniadaniówki?

Katarzyna Dowbor postanowiła odnieść się do tych doniesień. Gdy ją o nie spytano, zareagowała gromkim śmiechem, co jednoznacznie wskazuje, że nie miały dużo wspólnego z rzeczywistością, a Polsat nie chciał jej widzieć w żadnym innym programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Dowbor o przejściu Katarzyny Cichopek do TVP.
No chyba nie... [...] Zdaje się, że [format śniadaniowy — przyp. red.] został dopiero zaproponowany przy przyjściu nowego dyrektora. A jak przyszedł nowy dyrektor, to ja odeszłam. Nawet nie było takiego pomysłu — skwitowała na łamach Plotka.

Nie da się ukryć, że z Edwardem Miszczakiem jest jej wyjątkowo nie po drodze. Na szczęście nie musiała długo rozpamiętywać ran. Zgłosiła się do niej TVP i zaproponowała zupełnie inne warunki pracy. I wcale nie chodzi o pieniądze.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Katarzynie Dowbor w TVP pracuje się całkiem inaczej. Dlaczego?

Katarzyna Dowbor jako prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma o wiele więcej czasu wolnego. Wizyty w warszawskim studiu nie pochłaniają tyle czasu, ile podróże po całej Polsce i odwiedzanie rozpadających się domostw potrzebujących rodzin.

Program "Nasz nowy dom" był bardzo absorbujący. Ja byłam przez cały rok w trasie, to jest bardzo trudny program, mówię w sensie czasowym, emocjonalnym także, nawet nie byłoby kiedy robić czegoś innego. [...] To nie ma słowa lepsze, gorsze. Myślę, że jest inne — dodała.

Jak sądzicie, pożegnanie Katarzyny Dowbor z pracą w Polsacie było zbyt pochopną decyzją Edwarda Miszczaka?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić