Hakiel marzył o innej partnerce w "TzG". Padło nazwisko

9

Już niedługo swoje umiejętności taneczne na parkiecie "Tańcu z Gwiazdami" u boku Marcina Hakiela zaprezentuje Dagmara Kaźmierska. Tancerz ma wysokie aspiracje i chce zostać w show jak najdłużej, a może nawet i sięgnąć po Kryształową Kulę. Jednak, jak informuje "Super Express" 48-latka nie ma aż tak wielkich ambicji, a z powodu problemów z nogami szybko może pożegnać się z show. - Marcin chciał tańczyć z Maffashion - przekazała gazecie osoba z produkcji.

Hakiel marzył o innej partnerce w "TzG". Padło nazwisko
Marcina Hakiel (AKPA, Paweł Wrzecion)

Marcin Hakiel po 15 latach przerwy wraca do programu, który zapewnił mu ogromną popularność. 40-latek znalazł się w składzie tancerzy w "Tańcu z Gwiazdami".

Jego partnerką ma być Dagmara Kaźmierska. Na początku wydawało się, że będą tworzyć jedną z najgorętszych i najlepiej dobranych par. Jednak szybko okazało się, że mimo tego, że pomiędzy nimi jest chemia, to nie taka, jakiej oczekiwali producenci programu, dobierając ich razem. Obydwoje są zdania, że powinni mieć młodszych. partnerów.

Hakiel miał wielkie ambicje i chciał tańczyć z Maffashion, bo wie, że z Dagmarą Kryształowej Kuli nie zdobędzie. Obawia się, że nawet gdyby ratowały ich głosy widzów, to ona sama może zrezygnować przez problemy zdrowotne - przekazała "Super Expressowi" osoba z produkcji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel otwiera się na temat "Tańca z Gwiazdami". Tak na telefon z produkcji zareagował jej narzeczony!

- Tańczy "jak pień". Podchodzi do tego na zasadzie, że jest, pokaże się i tyle i że dzięki głosom widzów będzie przechodziła dalej - dodała osoba z produkcji.

Przypomnijmy, że w roku 2019 Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek drogowy. Jej pojazd zjechał z drogi i uderzył w betonowy słup. W wyniku tego incydentu celebrytka odniosła poważne obrażenia, w tym znaczące zmiażdżenia stawów skokowych i pięt.

Co więcej istniało nawet ryzyko amputacji nogi, jednak na szczęście do tego nie doszło. Niemniej jednak wymagała długotrwałej rehabilitacji, by powrócić do pełni zdrowia.

Nie jestem w stanie ustać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności - wyznała "Super Expressowi".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Źródło: "Super Express"

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić