Kacper Kulpicki| 

Józefowicz zaskoczył wyznaniem na scenie. Teraz musi się tłumaczyć

0

- Nie jesteśmy już razem od kilku tygodni - powiedział Janusz Józefowicz kilka dni temu ze sceny Teatru Studio Buffo. Te słowa błyskawicznie wywołały medialną burzę. Mąż Nataszy Urbańskiej postanowił wyjaśnić, co miał na myśli i że tak naprawdę zażartował. Ale jego słowa nie przeszły bez echa.

Józefowicz zaskoczył wyznaniem na scenie. Teraz musi się tłumaczyć
Janusz Józefowicz tłumaczy się ze słów o rozstaniu z Nataszą Urbańską (AKPA)

Niespodziewane wyznanie padło pod koniec spektaklu odegranego na scenie Teatru Studio Buffo. Z relacji informatora, na którego powoływał się Pudelek, wynikało że Janusz Józefowicz wdał się w rozmowę z Januszem Stokłosą.

Mąż Nataszy Urbańskiej pół żartem pół serio podkreślił, że ich współpraca to "jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie". Rozmówca prowokacyjnie odpowiedział, że przecież artysta związany jest z popularną piosenkarką. Wówczas widownia usłyszała zaskakujące słowa.

Nie jesteśmy już razem od kilku tygodni - stwierdził Józefowicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Herbuś o budowie domu i relacjach z dziećmi partnera. "Bardzo dużo dałam tym dzieciom"

Dyrektor artystyczny warszawskiego teatru zapewne nie wiedział, że ta deklaracja wyjdzie poza salę i stanie się tematem medialnych dywagacji, jakoby on i Natasza Urbańska się rozstali, a nawet planowali się rozwieść. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna, co wyjaśnił sam zainteresowany.

Teatr Studio Buffo ma wpisaną formułę w swoją nazwę. To jest teatr rozrywkowy, którym się bawimy. No więc to, o czym pan mówi, jest kompletnie wyrwane z kontekstu. To była zabawa z publicznością i reakcja na to była oczekiwana - tłumaczył reporterowi Plejady.

Plotki o rozstaniu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza

To nie pierwszy raz, kiedy w Internecie huczy od plotek o tej parze. Internauci kilkukrotnie wieszczyli koniec ich małżeństwa. Tym razem zamieszanie stworzył sam Janusz Józefowicz, a aktywność wokalistki na Instagramie (fotos z tajemniczym mężczyzną) skutecznie podsycała te domysły.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Na zdjęciu z 46-letnią piosenkarką najprawdopodobniej pozuje aktor, który zagrał w teledysku do jej nowego utworu. Można zatem uznać, że w małżeństwie gwiazd nie dzieje się nic niepokojącego.

Natasza Urbańska i starszy o 18 lat Janusz Józefowicz pobrali się w sierpniu 2008 roku. Para wspólnie mieszka w położonym kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy dworku Emilin. Wychowują córkę Kalinę, która niebawem będzie świętowała 16. urodziny.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić