Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Komunia się skończyła, goście rozeszli. Rutkowski zajrzał do kopert

404

W sobotę (11 maja) odbyło się wyjątkowe przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej Krzysztofa Rutkowskiego juniora. "Fakt" donosi, że komunijni goście "nie żałowali grosza" dla potomka Krzysztofa i Mai Rutkowskich. Oczywiście nie zabrakło też prezentów.

Komunia się skończyła, goście rozeszli. Rutkowski zajrzał do kopert
Kaja Bajor, Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr. (AKPA, AKPA)

Działo się w rodzinie Rutkowskich w miniony weekend! Najpierw zorganizowano ślub Mai i Krzysztofa Rutkowskich, a następnie miejsce miało przyjęcie weselno-komunijne. To wydarzenie doszło do skutku w sobotę (11 maja). Dopiero dzień później Rutkowski junior przyjął sakrament.

W niedzielę też pojawiły się elementy świętowania, choć było już znacznie spokojniej i skromniej.

Gdyby nawet mnie zapraszali gdzieś na jakąś dobrą, huczną, to bym powiedział nie, dziękuję. Dzisiaj odpoczywamy sobie. Gościmy tylko najbliższą rodzinę i jemy obiad komunijny, ale to tak absolutnie, tylko i wyłącznie w najbliższym gronie rodzinnym - zaznaczył Rutkowski w rozmowie z "Faktem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przerażający widok po pożarze. Skala zniszczeń

Sypnęli groszem. Tyle dostał Krzysztof Rutkowski junior

Z okazji komunii Krzysztof junior otrzymał od rodziców dwa auta - BMW E36 za około 200 tys. zł, ale i samochód elektryczny o wartości 37 tys. zł.

Ojciec młodzieńca ujawnił "Faktowi", że junior dostał też liczne koperty. Zdradził, że były one hojnie wypchane, nie tylko złotówkami, ale i euro czy dolarami!

Myślę, że gdyby Krzyś się bardzo mocno spiął, to by sobie mógł pozwolić na kolejne auto - wypalił detektyw w rozmowie z tabloidem.

Wiadomo, że nie zabrakło też tradycyjnych prezentów. Z okazji pierwszej komunii świętej potomek Mai i Krzysztofa Rutkowskich dostał m.in. biblię.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić