Jakub Artych
Jakub Artych| 

Koniec Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Golec zareagował na komunikat

56

Nowy burmistrz Zakopanego Łukasz Filipowicz już zapowiedział, że rezygnuje z organizacji wielkiego wydarzenia sylwestrowego w mieście. Ta decyzja odbiła się szerokim echem, także wśród muzyków, którzy mogli tego dnia zarobić duże pieniądze. Jak całą sprawę skomentował Łukasz Golec?

Koniec Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Golec zareagował na komunikat
Bracia Golec (AKPA, AKPA)

Nowo wybrany burmistrz Łukasz Filipowicz zapowiedział, że nie chce, żeby w rządzonym przez niego mieście odbywał się "Sylwester Marzeń". To jedna z flagowych imprez TVP, która co roku przyciągała miliony ludzi przed ekrany - ostatnio było to 3,7 widzów - i tysiące do samego Zakopanego.

Sylwester z TVP odbywał się w tym mieście nieprzerwanie od 2016 roku. Sszefowie telewizji publicznej stawiali m.in. na artystów disco-polo, które w Polsce cały czas cieszy się dużą popularnością. Filipowicz przyznał jednak, że Zakopane pod jego sterami pójdzie zupełnie inną drogą.

36-letni Łukasz Filipowicz zapowiedział odmianę wizerunku miasta, który, jak uważa, nie jest teraz najlepszy. Hasło wyborcze jego kampanii to "Przyjazne Zakopane. Mieszkańcy Gospodarzami Miasta+". Elekt uważa, że jedną z pilnych spraw jest poradzenie sobie z chaosem na Krupówkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kobiety w rękach nigeryjskich handlarzy ludźmi. Wstrząsająca relacja

Jak na decyzję burmistrza zareagował Łukasz Golec? Muzyk przekonuje, że ludzie wybierają miejsce do świętowania nie tylko ze względu na miasto, ale także z powodu ich ulubionego zespołu.

Gdziekolwiek by się nie odbywał, rzesze ludzi nie mają pomysłu na sylwestra, chcą się zabawić i jadą tam, gdzie się coś dzieje. Ludzie przyjeżdżają za swoimi ulubionymi zespołami z drugiego końca Polski, nawet z zagranicy.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić