Kryzys po 16 latach? Małgorzata Kożuchowska komentuje plotki

13

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski już od 16 lat tworzą związek małżeński. Teraz w sieci pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w ich relacji. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Aktorka odniosła się do spekulacji, które rozgrzewają kolorowe magazyny od pewnego czasu.

Kryzys po 16 latach? Małgorzata Kożuchowska komentuje plotki
Bartłomiej Wróblewski, Małgorzata Kożuchowska (AKPA)

Małgorzata Kożuchowska to jedna z popularniejszych aktorek w naszym kraju. Od 2008 roku jest ona żoną Bartłomieja Wróblewskiego. W tym roku para będzie obchodzić 16. rocznicę ślubu.

Kożuchowską i Wróblewskiego dzieli spora różnica wieku. Aktorka jest starsza od męża o 9 lat. To jednak nie stanęło na przeszkodzie ich miłości.

To niewątpliwie jedna z najwytrwalszych par w polskim show-biznesie. Kożuchowska i Wróblewski cieszą się dużą sympatią Polaków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 100 konkretów Tuska. Polacy ocenili realizację obietnic rządu

Małżeństwo długo zabiegało o potomstwo. Ostatecznie te starania przyniosły oczekiwany efekt. Nadszedł on wtedy, gdy aktorka miała 43 lata.

Syn Jan Franciszek to oczko w głowie zarówno mamy, jak i taty. Wydawało się, że w tej rodzinie wszystko układa się należycie. Tymczasem ostatnio pojawiły się zaskakujące plotki.

Wróblewski nagle zniknął z mediów społecznościowych i nie pojawia się na zdjęciach żony. Na tej podstawie można wnioskować, że ostatnie wakacje spędziła bez niego. Czy doszło do jakiegoś kryzysu? Plotki o problemach w małżeństwie celebrytki szybko obiegły sieć.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Małgorzata Kożuchowska reaguje

Kożuchowska mocno zareagowała na doniesieniu o kryzysie w jej małżeństwie. - Odgrzewane kotlety - stwierdziła w odpowiedzi na pytania portalu ShowNews.

Dziękuję, u nas wszystko dobrze. (...) Istnieją osoby, które nie potrzebują potwierdzać swojego istnienia w mediach społecznościowych. Do nich należy mój mąż, a ja to szanuję. Pozdrawiam - dodała aktorka.

Najwidoczniej Małgorzata Kożuchowska jest już zmęczona takimi spekulacjami. Plotki o rzekomym kryzysie w jej związku powracają niczym bumerang.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić