Kacper Kulpicki| 

Olga Frycz zdradziła kulisy nowego związku. "Chcę o tym krzyczeć"

5

Olga Frycz do tej pory nie miała szczęścia w miłości, ale teraz karta się odwróciła. Aktorka o byciu szczęśliwą i zakochaną opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie". Wyjawiła również, gdzie poznała swojego ukochanego, Alberta Kosińskiego.

Olga Frycz zdradziła kulisy nowego związku. "Chcę o tym krzyczeć"
Olga Frycz opowiedziała, jak poznała Alberta Kosińskiego (Instagram @tojafrycz)

Historia Olgi Frycz i Alberta Kosińskiego to gotowy scenariusz na trzymający w napięciu film o miłości. Zakochani przez jakiś czas ukrywali łączące ich uczucie, ale teraz nie zamierzają wstydzić się swojego szczęścia.

Razem wystąpili przed kamerami "Pytania na śniadanie" i podzielili się kilkoma anegdotami z czasów, gdy dopiero się poznawali. Gwiazda serialowej serii "Nad rozlewiskiem" spotkała przyszłego ukochanego w trudnym życiowym momencie.

Olga Frycz w śniadaniówce TVP opowiedziała, że jakiś czas temu chciała zrobić coś dla siebie. Postanowiła spełnić marzenie, które kiełkowało w niej od dawna - zapisała się na lekcje tańca. Wynajętym do nauki instruktorem szczęśliwym zrządzeniem losu okazał się właśnie Albert Kosiński.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Sokołowska o macierzyństwie. Jak ją zmieniło?

Oboje zrobili na sobie spore wrażenie. W pewnym momencie kompletnie stracili rachubę czasu i zamiast tańczyć, zaczęli żywiołowo ze sobą dyskutować. Dzięki rozmowie lepiej zrozumieli siebie i zobaczyli, że nadają na tych samych falach.

Szybko złapaliśmy wspólny język (...) Było mi głupio, z punktu widzenia instruktora, bo biorę za te lekcje pieniądze, a my gadamy - opowiedział zakochany nauczyciel tańca.

Na początku podchodzili do znajomości z ostrożnością. Artystka nie była skora do tego, by emanować związkiem w mediach. Dopiero po czasie wspólnie uznali, że są na to gotowi.

Jesteśmy szczęśliwi. (...) Chcę o tym krzyczeć, opowiadać - mówiła 37-latka w "PnŚ".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ile dzieci ma Olga Frycz?

Fani wierzą, że tym razem romantyczny plan potoczy się po jej myśli, a nowy partner zaakceptuje jej dzieci. Olga Frycz jest mamą dwóch córek. Tatą starszej Helenki jest Grzegorz Sobieszek, zaś wychowanie młodszej Zosi dzieli z podróżnikiem Łukaszem Nowakiem.

Biorąc pod uwagę, że Olga Frycz po raz pierwszy oficjalnie poinformowała o związku w marcu, można śmiało przypuszczać, że jej partner miał już okazje dobrze poznać się z dziewczynkami. Nie pozostaje zatem nic innego, jak życzyć im powodzenia.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić