Karol Wiak| 

Producenci Tańca z Gwiazdami mają dość. "Królowa życia" wezwana na dywanik

3

Dagmara Kaźmierska wraz z synem Cononem znaleźli się w centrum uwagi po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Niecodzienna interwencja Conana na parkiecie oraz jego obrona matki przeciwko krytyce jury wywołała falę komentarzy i dyskusji.

Producenci Tańca z Gwiazdami mają dość. "Królowa życia" wezwana na dywanik
Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik przez produkcję "TzG" (AKPA, Piętka Mieszko)

"Tańcem z Gwiazdami" rządzą niespodzianki, emocje i... nieprzewidywalność. Ostatnie wydarzenia wokół Dagmary Kaźmierskiej, znanej szerzej jako "Królowa życia" i jej syna Conana, pokazały, jak bardzo osobiste relacje i emocje mogą wpłynąć na całą "otoczkę" wokół popularnego show.

Szósty odcinek "Tańca z Gwiazdami" pełen niespodzianek

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" widzowie mieli okazję zobaczyć nie tylko niezwykłe występy uczestników, ale również niecodzienne sceny. Dagmara Kaźmierska, znana jako "Królowa życia", w parze z Marcina Hakielem, zaprezentowała dynamiczne paso doble, które zgromadziło łącznie 19 punktów od jury. Ich występ, pełen pasji i energii, wywołał mieszane reakcje wśród jurorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zapowiada kolejną książkę! "Moje życie jest na 100 książek"

Jednak to, co najbardziej zapadło w pamięć publiczności, to moment, gdy na scenę wkroczył syn Dagmary, Conan, z bukietem kwiatów dla swojej mamy. To gest, który miał być wsparciem po ostrych słowach krytyki od jednej z jurorek. Iwona Pavlović stwierdziła bowiem, że w ich tańcu było "zdecydowanie za mało tańca". Conan, stając w obronie matki, odniósł się do jej słów, co było niecodziennym i dość zaskakującym momentem show.

Dagmara Kaźmierska wezwana na dywanik. Powodem... Conan

Najnowsze wydarzenia z "Tańca z Gwiazdami" nadal elektryzują publiczność, ale tym razem centrum uwagi stała się nie tylko sama Dagmara Kaźmierska, ale również jej syn, Conan. Jego spontaniczna reakcja na parkiecie, mająca być obroną matki przed krytyką jurorki, wywołała szeroki oddźwięk wśród widzów i komentatorów.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami nawet by kroku nie zrobiła. To był przepiękny taniec, przepiękny taniec – słowa Conana szybko obiegły media, wywołując skrajne reakcje.

Część publiczności uznaje, że 22-latek, stając w obronie swojej mamy, pokazał swoją miłość. Jednak inni komentatorzy i widzowie uważają, że jego zachowanie mogło być zbyt impulsywne i nie na miejscu, stawiając produkcję programu w niekomfortowej sytuacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak informuje Pudelek, po tym incydencie Dagmara Kaźmierska została wezwana na rozmowę z producentami programu. Miała ona usłyszeć wyraźnie, że tego typu zachowania są nieakceptowalne i że Conan, choć broniąc matki, musi zachować pewien poziom decorum, aby nie zakłócać harmonii show.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy Conan postąpił słusznie?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić