Przerywa milczenie i mówi o Ziobrze. "Zapadłam się pod ziemię w lęku"

117

Głośna afera z udziałem Barbary Kurdej-Szatan miała miejsce w 2021 roku. Poruszona wydarzeniami na białoruskiej granicy aktorka w emocjach popełniła mocny wpis pod adresem Straży Granicznej, za co groziła jej karna odpowiedzialność. Aktorka wraca do tamtych wydarzeń. W jej wspomnieniach pojawia się Zbigniew Ziobro.

Przerywa milczenie i mówi o Ziobrze. "Zapadłam się pod ziemię w lęku"
Barbara Kurdej - Szatan powiedziała to o Zbigniewie Ziobrze (AKPA)

Reperkusje głośnego wpisu z jesieni 2021 roku, w którym aktorka potępiła działania straży granicznej wobec uchodźców miały swój finał w sądzie.

Wówczas prawie załamała się kariera aktorki. Pod znakiem zapytania stanęły kontrakty reklamowe, a ówczesny szef TVP Jacek Kurski zerwał z nią współpracę.

Sprawą wpisu w mediach społecznościowych zajęła się prokuratura, jednak ostatecznie nie dopatrzono się w nim cech przestępstwa. Cała afera odbiła się jednak na pracy Kurdej-Szatan, która w tamtym czasie... wydała książkę autobiograficzną.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan: "Kompletnie nie martwię się pieniędzmi"

Niestety hejt i zawirowania z organami ścigania sprawiły, że nie odważyła się jej wówczas promować. Do tamtych wydarzeń wraca w nagraniu, które zamieściła na swoim Instagramie. Jego zapis przytoczył Super Express.

"A taka historia z wczoraj... Mieliśmy nagrania do Twarzy (Twoja Twarz Brzmi Znajomo przyp. red.). Podczas przygotowań ktoś napomknął o mojej sytuacji i zapytał, jak się skończyło. Powiedziałam, że już dawno umorzono prawomocnie (choć Ziobro złożył skargę jeszcze po wyborach, do końca uprzykrzając życie, jak się tylko da...)" - opowiada Kurdej-Szatan.

Naprawdę niektórzy nie mają kompletnie pojęcia o tym, do czego byli zdolni poprzedni rządzący (...) Kompletnie zapadłam się pod ziemię w lęku i szoku - ujawnia poruszona aktorka.

Przy okazji wspomina o książce, która wówczas powstała i pyta swoich fanów: "Mam jeszcze mnóstwo egzemplarzy. Bylibyście ciekawi?" -

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić