Jakub Artych
Jakub Artych| 

Skandal na koncercie Taco Hemingwaya. Matka 16-latka jest wściekła

3

Taco Hemingway 22 czerwca zagrał solowy koncert na Stadionie Narodowym. Na wydarzenie, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, niewpuszczony został 16-letni chłopak, który czekał kilka godzin przed wejściem na stadion. Co się stało?

Skandal na koncercie Taco Hemingwaya. Matka 16-latka jest wściekła
Skandal na koncercie Taco Hemingwaya. Matka 16-latka jest wściekła (Wikipedia, Paweł Brześciński)

W sobotę 22 czerwca Taco Hemingway został pierwszym polskim raperem, który zagrał solowy koncert na Stadionie Narodowym. Na koncercie oczywiście nie zabrakło największych hitów, gości i wzruszających momentów, takich jak przemowa dotycząca depresji, z którą zmagał się raper.

Filip Tadeusz Szcześniak pierwszy raz publicznie przyznał się, że miał spore trudności z otworzeniem się i opowiedzeniem o swoich problemach bliskim.

Zawsze powiedzcie to swoim ludziom, jak macie depresję. Błagam was, bo to naprawdę coś, co wykańcza. Nikomu się tego nie powie, bo się myśli, że nie chcesz kogoś ku*wa stresować, ale ludzie, którzy są wokół ciebie, chcą to usłyszeć. Chcą wiedzieć, co się dzieje - mówił na scenie raper.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie Wielka zabawa na Euro 2024. Anglicy porwali starszą panią do tańca

Skandal przed koncertem Taco Hemingwaya

Całe wydarzenie miało bardzo pozytywny odbiór w sieci. Z wyjątkiem pewnego incydentu. Przed koncertem doszło do skandalu, o którym napisała na platformie X matka 16-letniego chłopca, który nie został wpuszczony na koncert.

Szukam osób, których nie wpuszczono na koncert Taco Hemingwaya, mimo ważnych biletów. Syn był 3,5 godziny przed koncertem, odmówiono przerejestrowania biletu (zmiana miejsca), nie wpuszczono go. Ma 16 lat, czekał na ten koncert od września - czytamy w sieci.

O co chodzi z przerejestrowaniem biletu? Jak podaje dziennik "Fakt", początkowo koncert miał odbyć się na Letniej Scenie Progresji. Przeniesiono go jednak na Stadion Narodowy.

Fani mieli możliwość przerejestrowania biletów. Uruchomiono ją w pod koniec marca 2024 r. Organizator informował o tym widzów m.in. e-mailami. Nie wszyscy je jednak odebrali. Na kilka godzin przed koncertem procedura miała zostać wstrzymana.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić