Karol Wiak| 

Zaskoczyła swoim wyznaniem u Wojewódzkiego. "Myślałam, że umieram"

0

W najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego widzowie mieli okazję śledzić wyjątkowo emocjonującą rozmowę z Marianną Schreiber. Celebrytka, znana z niebanalnego podejścia do życia oraz odważnych słów, zaskoczyła swoim najnowszym wyznaniem, które poruszyło zarówno gospodarza programu, jak i publiczność przed telewizorami.

Zaskoczyła swoim wyznaniem u Wojewódzkiego. "Myślałam, że umieram"
Marianna Schreiber zdecydowała się na szczere wyznanie (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Już na kilka dni przed emisją, najnowszy odcinek Kuby Wojewódzkiego wywołał duże emocje, ze względu na gości. Z jednej strony - kultowa postać z popularnego serialu, a z drugiej - celebrytka, o której głośno w ostatnich miesiącach. I to właśnie na niej skupiła się niemal cała uwaga programu.

Co się wydarzyło w ostatnim odcinku u Kuby Wojewódzkiego?

W najnowszym odcinku talk-show Kuby Wojewódzkiego, który wyemitowano wczoraj wieczorem, widzowie mieli okazję zobaczyć na kanapie Michała Sikorskiego, znanego z roli Ojca Jakuba w serialu "1670", oraz Mariannę Schreiber. Obecność Marianny Schreiber, celebrytki, która ostatnimi czasy głośno komentuje w mediach decyzję o rozstaniu z politykiem PiS-u Łukaszem Schreiberem, wywołała ogromne poruszenie wśród fanów Kuby Wojewódzkiego jeszcze na długo przed emisją odcinka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: "My name is Marianna". Żona polityka PiS zrobiła show

Podczas rozmowy, Kuba Wojewódzki nie omieszkał dopytywać swojej gościni o przyczyny jej ogromnego pragnienia popularności oraz o decyzję o udziale w Clout MMA. Marianna Schreiber otwarcie mówiła o swojej obecności w świecie show-biznesu, jak również o tym, jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami i presją, jaką niesie ze sobą życie publiczne. Rozmowa nabierała na intensywności, kiedy dotarli do tematu jej małżeństwa z Łukaszem Schreiberem.

Marianna Schreiber szczerze o rozstaniu z mężem

Marianna Schreiber, podczas swojego występu u Kuby Wojewódzkiego, zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojego rozstania z Łukaszem Schreiberem. Rozmowa szybko skupiła się na tej delikatnej kwestii, ujawniając głębokie emocje i uczucia Marianny. Celebrytka podkreśliła, jak wielki żal nosi w sercu do świata za to, że straciła coś, co dla niej było największą wartością – pełną rodzinę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zaskakującym momentem była szczerość, z jaką Marianna opowiedziała o dniu, w którym dowiedziała się z mediów o swojej separacji z mężem.

Ja tego dnia myślałam, że umieram. Usiadłam na kanapie i myślałam, że mi się życie wali, że moje życie nie ma sensu. Mnie tak to emocjonalnie dobiło - opowiadała celebrytka ze łzami w oczach.

Mimo bólu i trudności Marianna Schreiber podkreślała swoje dążenie do znalezienia wewnętrznego spokoju i akceptacji obecnej sytuacji. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim celebrytka podzieliła się także swoim spojrzeniem na przyszłość, wyrażając nadzieję na odbudowanie życia na nowych zasadach, z dala od negatywnych opinii i ocen społeczeństwa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić