Aż huczy od plotek. "Woda sodowa uderzyła"

57

Paulina Sykut-Jeżyna poprowadziła już dziesięć edycji "Tańca z gwiazdami". W jednej z ostatnich edycji tanecznego programu mogliśmy oglądać także Izabelę Janachowską. Jej kariera w tym programie nie trwała jednak długo. Mimo że celebrytki zapewniały, że świetnie się dogadują, teraz na jaw wyszły informacje o konflikcie celebrytek. O co poszło?

Aż huczy od plotek. "Woda sodowa uderzyła"
Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska. (Licencjodawca, AKPA)

Paulina Sykut-Jeżyna u boku Krzysztofa Ibisza prowadzi program "Taniec z Gwiazdami" od 2016 roku. Wielu fanów programu nie kryło zaskoczenia, gdy w 14. edycji na ekranach zobaczyli niegdyś tancerkę i obecną ekspertkę ślubną Izabelę Janachowską w roli nowej prowadzącej.

Janachowska przed laty występowała na parkiecie "TzG" w roli tancerki, więc dobrze znała kulisy programu. Serwis ShowNews.pl donosi, że gdy żona milionera Krzysztofa Jabłońskiego pojawiła się w programie w roli prowadzącej na planie panowała bardzo napięta atmosfera między nią, a Pauliną Sykut-Jeżyną.

Ona [Janachowska - red.] zawsze chciała być gwiazdą numer 1. Zaczynała od TzG jako tancerka, ale jak tylko zaczęła prowadzić programy, to jej woda sodowa do głowy strzeliła. Nie była lubiana, do każdego się czepiała, wyśmiewa. Sykut też nie oszczędzała - mówi informator portalu ShowNews.pl pracujący w Polsacie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Izabela Janachowska o spisaniu testamentu, byciu macochą i przyszłości syna

Izabela Janachowska szybko jednak pożegnała się z programem tanecznym. Straciła też posadę jako prowadząca "Pogotowie ślubne".

Widzom też się nie podobała, więc sama sobie nagrabiła w Polsacie. Nie miała zbyt wielu przyjaciół. Straciła zatem swoją pozycję - odebrano jej te suknie ślubne. Teraz prawie nie bywa w stacji, w zasadzie jest skreślona. Sykut może odetchnąć. (...) Przez kilka sezonów Sykut była jedyną prowadzącą TzG, ale dołączyła Janachowska i chciała Sykut wygryźć. Marzyła, aby zająć jej miejsce, ale jak widać Janachowskiej nie ma w tej edycji, a Paulinka jest - przekazał informator portal ShowNews.pl.

Ekspertka ślubna w mediach społecznościowych poinformowała z kolei, że to ona podjęła decyzję o odejściu z "Taniec z Gwiazdami".

"Taniec z Gwiazdami" to program, który pokochałam całym sercem - najpierw jako tancerka, później, po latach, jako prowadząca. Nadszedł jednak taki moment mojego życia, że nie mam w sobie przestrzeni na prowadzenie największego i najważniejszego programu rozrywkowego w Polsce. Teraz potrzebuję czasu i spokoju, mam jednak nadzieję, że niebawem znajdę w sobie siłę, żeby wrócić do Was z nowymi projektami. Dziękuję stacji Polsat za zrozumienie i wsparcie, które otrzymałam w związku z moją decyzją. Jurorom, prowadzącym i uczestnikom życzę fantastycznej przygody. Liczę, że na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" znajdziecie tę radość, która mnie tam zawsze przyciągała" - napisała Janachowska na Instagramie.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić