Karol Wiak| 

Co z nową pracą Sołtysika? W sieci huczy od spekulacji. Zapytali go

11

Czy Andrzej Sołtysik, dobrze znana twarz TVN, stanie się nową gwiazdą porannego pasma Telewizji Polskiej? Plotki o jego przejściu do TVP3 Warszawa wywołały gorączkowe spekulacje wśród widzów i fanów.

Co z nową pracą Sołtysika? W sieci huczy od spekulacji. Zapytali go
Czy Andrzej Sołtysik poprowadzi program w Telewizji Polskiej? (AKPA)

Andrzej Sołtysik to postać bardzo dobrze znana w świecie telewizji. Jego ewentualne przejście do TVP jest tematem, który rozpala wyobraźnię i skłania do zadawania pytań o przyszłość telewizyjnych poranków. Andrzej Sołtysik, przez lata związany z TVN, gdzie prowadził m.in. "Dzień Dobry TVN", to postać, która zdobyła sympatię widzów dzięki swojej autentyczności i profesjonalizmowi. Czy ten doświadczony dziennikarz i prezenter faktycznie zmieni stację, stając się twarzą porannego pasma TVP?

Andrzej Sołtysik - wieloletni dziennikarz stacji TVN

Andrzej Sołtysik przez lata był twarzą TVN. Jego kariera w tej stacji rozpoczęła się od "Big Brothera", później pojawił się w "Dzień dobry TVN" u boku Kingi Rusin, a następnie Magdy Mołek. Po kilku latach przerwy, Sołtysik powrócił do redakcji porannego programu, tworząc znakomity duet z Anną Kalczyńską. Jednak, po zmianach organizacyjnych w stacji, Sołtysik musiał pożegnać się z programem. W jednym z wywiadów przyznał, że strata pracy uderzyła w niego mocniej niż jego wcześniejsze rozwody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dziwne wyznanie Sołtysika: "Od trzech miesięcy szukam sensu w tym, co mam na głowie"
Gorzej niż przy pierwszym i drugim rozwodzie. Bardzo źle, bardzo niedobrze. - wyznał w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Depresja, która nastąpiła po utracie stanowiska, była dla niego trudnym doświadczeniem. Mówił o "bardzo głębokim, ale niedługim epizodzie depresyjnym". Mimo to, dziennikarz nie poddał się i wkrótce znalazł nowe zajęcie w redakcji Świata Gwiazd, gdzie przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiego show-biznesu. Ta zmiana ścieżki zawodowej pokazuje jego niezłomność i zdolność do adaptacji w dynamicznie zmieniającym się świecie mediów.

Czy Sołtysik poprowadzi program śniadaniowy w Telewizji Polskiej?

Ostatnio media obiegły plotki, według których Andrzej Sołtysik ma dołączyć do zespołu TVP3 Warszawa, gdzie od kwietnia miałby prowadzić poranny program. Informacje te, choć niepotwierdzone oficjalnie, wywołały spore zamieszanie wśród fanów dziennikarza oraz widzów obu stacji. Na pytania dotyczące jego potencjalnego przenosin, Sołtysik pozostaje tajemniczy.

Nie jestem upoważniony - odpowiadał, unikając bezpośredniego komentarza w rozmowie z "Faktem".

Taka postawa może sugerować, że rozmowy lub negocjacje mogą być w toku, ale równie dobrze może to być próba zachowania prywatności w obliczu medialnego szumu. Przejście z TVN do TVP byłoby zauważalnym krokiem w karierze Sołtysika, podkreślającym jego uniwersalność jako prezentera i dziennikarza. Widzowie, przyzwyczajeni do jego obecności w porannym pasmie TVN, z pewnością z zainteresowaniem śledzą rozwój sytuacji, zastanawiając się, czy i jak potencjalne zmiany wpłyną na format i treść programów śniadaniowych w TVP.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić