Cugowski szczerze o relacji z synami. Takiego wyznania jeszcze nie było

0

Krzysztof Cugowski ma trzech synów z dwóch związków. Były lider Budki Suflera doczekał się już także wnuków. Muzyk przyznał otwarcie, że jego relacje z synami nie zawsze układały się dobrze. Dlaczego?

Cugowski szczerze o relacji z synami. Takiego wyznania jeszcze nie było
Krzysztof Cugowski (AKPA, AKPA)

Współzałożyciel Budki Suflera Krzysztof Cugowski zakończył swoją karierę po ponad 35 latach grania na scenie. Obecnie muzyk skupia się na życiu rodzinnym.

Twórca hitu "Bal wszystkich świętych" przyznawał w wywiadach, że jego relacje z rodziną nie zawsze były udane. Wokalista ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa, którzy również zostali muzykami oraz trzeciego syna z obecną żoną.

Krzysztof Cugowski w ostatniej rozmowie z "Dobrym tygodniem" podkreślił, że problemy dotyczące jego życia prywatnego wynikały zazwyczaj z obowiązków zawodowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cugowski o kłopotach Miesiąca. Coś złego dzieje się z jego rękami
- Nie ukrywam, jestem słabym ojcem i słabym dziadkiem z różnych powodów. Myślę, że to trochę efekt specyfiki zawodu, który wykonuję od ponad pięćdziesięciu lat. Natomiast zawsze szanowałem wybory innych ludzi, bo wiem, na czym polega próba ingerencji w życie człowieka - zaznaczył w wywiadze Krzysztof Cugowski.

Muzyk przyznał, że wciąż nie znalazł takiego języka ze swoimi dziećmi i wnukami, jak jego małżonka.

- Oceniając na chłodno, nie mam takiego wspólnego mianownika z dziećmi, jak żona. (...) nie za bardzo umiem rozmawiać z dziećmi. Ona fantastycznie nawiązuje kontakt z wnukami, ja nad tym jeszcze popracuję. Na szczęście z nastolatkami idzie mi zdecydowanie lepiej - tłumaczy artysta.

Cugowski przyznał, że jako ojciec popełnił w życiu kilka błędów. - Patrząc na relacje z synami, różnie bywało. Oczywiście, robiłem rachunek sumienia i są rzeczy, których się wstydzę, które bym zmienił, ale generalnie uważam, że i tak jakoś to nie najgorzej wyszło - podsumował.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić