Kacper Kulpicki| 

Grad niezręcznych pytań. Majdan odpowiedział bardzo szczerze

13

Radosław Majdan w szczerej rozmowie krótko zrecenzował rządy PiS i zmierzył się z innymi kontrowersyjnymi tematami. Dlaczego nie ochrzcił syna i co sądzi o aktywności seksualnej przed meczem? Mąż Małgorzaty Rozenek nie przestraszył się żadnego z tych pytań.

Grad niezręcznych pytań. Majdan odpowiedział bardzo szczerze
Radosław Majdan (fot. AKPA)

Radosław Majdan ma za sobą udaną karierę piłkarską. Bramkarz występował w reprezentacji Polski, grał też m.in. w Wiśle Kraków. Choć sportowych sukcesów nie można mu odmówić, kolorowa prasa częściej zajmowała się tym, co robił poza boiskiem.

52-latek został spytany przez Bartosza Sekleckiego o kontrowersyjną wśród piłkarzy kwestię. Mowa o uprawianiu stosunków seksualnych w przeddzień meczu. Celebryta przedstawił swój punkt widzenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Rozenek staje w obronie Anny Lewandowskiej: "Podziwiam jej cierpliwość do tego, z czym musi się mierzyć"
Jest tyle czasu, że tę noc przed meczem można sobie odpuścić. A już na pewno dzień. (...) Ja po prostu byłbym zmęczony. To zależy, w jakiej aktywności człowiek to robi. (...) Odpuszczałem sobie, bo uważałem, że mam cały tydzień na to - powiedział w rozmowie z reporterem "Party".

Dlaczego Rozenek i Majdan nie ochrzcili syna?

Radosław Majdan poruszył także temat religii. Wraz z Małgorzatą Rozenek podjął decyzję, by nie chrzcić syna. Postanowienie rodziców było sporym zaskoczeniem, bo dwaj starsi bracia małego Henryka (ich ojcem jest Jacek Rozenek) przyjęli ten sakrament.

Wszyscy trzej chłopcy urodzili się dzięki metodzie in vitro. Kościół Katolicki ma w tej sprawie jasne i negatywne stanowisko, które coraz częściej eksponuje w mediach i podczas kazań. Czy pogłębiająca się różnica światopoglądowa miała wpływ na ruch sportowca i prezenterki?

Zdanie Kościoła nie miało z tym nic wspólnego (...) Nie akceptują takiej metody, spotykałem się z bardzo nieprzychylnymi opiniami. Nie mógłbym posyłać syna do społeczności, która go nie akceptuje. Uważam, że to jest nieuczciwe i niesprawiedliwe i nie ma tam Boga - skwitował.

Zapewnił, że gdy Henryk będzie pełnoletni, będzie mógł samodzielnie i świadomie podjąć decyzję o przyjęciu chrztu, a on jako ojciec będzie służył mu radą i wsparciem bez względu na to, co postanowi.

Radosław Majdan stanowczy był także w recenzowaniu rządów PiS. Były małżonek Dody po kilku osobistych doświadczeniach stał się przeciwnikiem tej partii. Zaznaczył, że to tylko jego punkt widzenia i nie wszystkim musi się podobać.

Patrząc na to, co robili panowie z PiS-u (...) to wróciła komuna - podsumował w Party.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić