oprac. Karol Osiński| 

Metallica zaśpiewała hit Maanamu na Narodowym. Ukochany Kory zabrał głos

1

Kamil Sipowicz nie wziął udziału w koncercie Metalliki na PGE Narodowym z powodu choroby. Nie było mu zatem dane usłyszeć, jak legendarna grupa na żywo wykonuje hit Maanamu "Kocham Cię, Kochanie moje". W rozmowie z serwisem Plotek zdradził swoje odczucia w związku z tą sytuacją, wspominając o Korze.

Metallica zaśpiewała hit Maanamu na Narodowym. Ukochany Kory zabrał głos
Kamil Sipowicz (kadr z koncertu Mettaliki) (AKPA, YouTube, Podlewski, screen The Squirrel)

Metallica dwukrotnie wystąpiła na PGE Narodowym w ramach trasy "M72 World Tour". Podczas niedzielnego koncertu na scenie pojawili się w składzie: James Hetfield, Kirk Hammett, Lars Ulrich i Robert Trujillo. W pewnym momencie artyści zszokowali fanów, jednocześnie wzbudzając w nich euforię, wykonując przebój Maanamu.

Kamil Sipowicz zabrał głos nt. gestu Metalliki

Wieloletni partner Kory, Kamil Sipowicz miał w planach wybrać się na koncert Metalliki, jednak uniemożliwiła mu to choroba. W rozmowie z serwisem "Plotek" wyraził radość i podziw wobec gestu Metalliki, jednocześnie dziękując wszystkim osobom, które doradziły artystom, by ci zaśpiewali akurat ten utwór.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Słyszałem o tym, co zrobiła Metallica i muszę powiedzieć, że jestem szczęśliwy z tego powodu oraz dumny. Cudowne wydarzenie i bardzo wzruszające, jak cały stadion porwał się do śpiewania Maanamu. Żałuję, że sam nie byłem na tym koncercie, bo miałem bilety. Ale niestety zachorowałem, w ostatniej chwili się na tyle przeziębiłem, że nie dałem rady dotrzeć. Kora na pewno byłaby szczęśliwa, że taki zespół jak Metallica sięgnął po jej twórczość, a fani tak żywo na to zareagowali. Chciałem podziękować tym osobom, które poradziły Metallice, by zagrać akurat Maanam - powiedział Kamil Sipowicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Metallica - Kocham Cię, Kochanie Moje (Maanam KORA) Live at PGE Narodowy, Warsaw, Poland 07.07.2024

Polski pisarz dodał, że na niedługo przed śmiercią jego ukochanej wspólnie słuchali Metalliki w samochodzie. Kora miała doceniać kunszt tego zespołu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić