Odnaleźli Joannę z "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym". Jak żyje?

18

"Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym" to serial, które opowiadał o trzech agencjach "artystycznych" i losach młodych dziewczyn, które biorąc udział w castingach, chciały dla siebie lepszego życia. Jedna z agencji należała do Joanny i Mirosława Naturalnych. W najnowszym wywiadzie Joanna opowiedziała o kulisach kręcenia głośnego lata temu programu.

Odnaleźli Joannę z "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym". Jak żyje?
Joanna Naturalny opowiedziała o kulisach kręcenia "Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym" (You Tube, Screen z TVP)

"Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym" w reżyserii Ireny i Jerzego Morawskich to serial dokumentalny opowiadający o trzech agencjach "artystycznych" kręcony na początku lat dwutysięcznych. Joanna Naturalny wraz z mężem zatrudniali kobiety m.in. do walk w kisielu czy oleju.

Portal Show News dotarł do Joanny Naturalny, która opowiedziała o kulisach kręcenia programu. Naturalny dała się zapamiętać widzom jako blondynka o charakterystycznym wyglądzie, mówiąca na początku każdego odcinka słowa: "Dziewczyny z naszej agencji są... różnymi osobami".

Joanna z "Ballady". Ujawnia kulisy programu

Naturalny w rozmowie z portalem wyjawiła, że to, co działo się w programie, było skrupulatnie zaplanowane i wyreżyserowane. - Reżyserzy mieli dokładny plan, jak ma wyglądać produkcja, a większość scen była omawiana z panią Ireną Morawską. Jedyne, o czym byliśmy poinformowani wcześniej, to fakt, że program będzie przedstawiał agencje artystyczne w Polsce. Pominięte było najważniejsze... - wyjawiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik o niepokojach związanych z sytuacją polityczną
Zachęcano mnie do mocniejszego makijażu, mówienia powoli i głośno, czego efekty można do dziś podziwiać w "Balladzie..." - dodała.

Kobieta utrzymuje, że nie miała wpływu na to, jak będzie wyglądał serial. - Nie mieliśmy pojęcia o innych bohaterach, aż do momentu wyświetlenia pierwszego odcinka. Nie mieliśmy wpływu na to, co będzie pokazane. Oszustwo? Najlepsza lekcja w życiu, za którą dziś dziękuję - mówiła dla portalu.

Podczas nagrywania programu Joanna była w małżeństwie z Mirosławem. Jak podaje Show News, "miał on ewidentnie słabość do kobiet roztańczonych w oleju. Wybierał takie, które zwracały na siebie uwagę i które wiedziały, na czym polega ten biznes".

Joanna i Mirosław się rozwiedli i obecnie nie utrzymują kontaktu. - Z moim pierwszym mężem nie mam kontaktu. Moja córka też nie ma kontaktu z biologicznym ojcem - powiedziała.

Autor: PAA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić