Jakub Artych
Jakub Artych| 

Szczere wyznanie Schreiber. "Od lat sama ogarniam dom"

97

Życie Marianny Schreiber w ostatnim czasie odmieniło się o 180 stopni. Jej mąż poinformował w wywiadzie, że podjęli decyzję o rozstaniu, o czym sama zainteresowana ponoć nie miała pojęcia. Mimo problemów, celebrytka doskonale odnalazła się w nowej rzeczywistości, co sama podkreśla także w mediach społecznościowych.

Szczere wyznanie Schreiber. "Od lat sama ogarniam dom"
Szczere wyznanie Schreiber. "Od lat sama ogarniam dom" (Instagram)

Kilka tygodni temu Marianna i Łukasz Schreiberowie rozstali się. Informacja odbiła się w mediach szerokim echem i była zaskoczeniem nie tylko dla fanów pary, ale i samej celebrytki.

Choć w pierwszej chwili Marianna Schreiber była załamana, stosunkowo szybko doszła do siebie. W ostatnim czasie 31-latka zdążyła już udać się na zagraniczne wakacje do Tajlandii, odwiedzić program Kuby Wojewódzkiego i wrócić do wojska.

Z okazji majówki Schreiber wyjechała z córką i, jak sama przyznała, był to jej pierwszy w życiu wyjazd w polskie góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: WP News wydanie 30.04, godzina 16:50
Kochani, za oknem śliczna pogoda, aż chce się żyć, a tym bardziej prać, prasować i sprzątać (po majówce w górach). Ale najpierw pójdziemy z córeczką do Łazienek Królewskich. Jestem dumna z siebie, że od lat sama ogarniam dom, pracę, dziecko, szkołę, dodatkowe zajęcia, zawody Patrycji, wyjazdy i przyjemności - podkreśla Marianna Schreiber.

Samotne wychowywanie dziecka zawsze jest obarczone dużym wysiłkiem i poświęceniem. Marianna na tym polu spisuje się jednak znakomicie.

Sama się sobie dziwię, że potrafię to wszystko łączyć i oprócz uśmiechu córki to wszystko daje mi pozytywne nastawienie do życia - szczególnie od niedawnych przeżyć. Często piszę o swoich uczuciach, ale to co teraz napisałam, jest bardzo osobiste… bo to pozytywne nastawienie daje mi siłę, by samej to wszystko robić z uśmiechem na twarzy - spełniać się w roli matki, gospodyni a przede wszystkim głowy rodziny. I jeszcze przy tym wszystkim się samorealizować. Kobiety są silniejsze niż się wydaje - dodaje celebrytka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kolejne wyzwanie przed Marianną Schreiber

W polskich górach Marianna Schreiber chciała naładować akumulatory przed przygotowaniami do walki podczas gali Clout MMA 5, która odbędzie się 8 czerwca w Katowicach. Jej przeciwniczką najprawdopodobniej będzie słynna Goha Magical.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić