Bogdan Kicka| 

Trump stanął w obronie Kate Middleton. "Przecież wszyscy retuszują"

4

Nie milkną echa po aferze ze zdjęciem rodzinnym, które opublikowała księżna Kate. Do tej wrzawy odniósł się teraz Donald Trump. Były prezydent USA stanął w obronie Kate Middleton.

Trump stanął w obronie Kate Middleton. "Przecież wszyscy retuszują"
Donald Trump o zdjęciu księżnej Kate. (Kensington Palace, Prince of Wales, Wikipedia)

Do wybuchu afery doszło 10 marca. Tego dnia Kate Middleton umieściła na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z okazji Dnia Matki. Fotografia miała przerwać milczenie po tygodniach spekulacji dotyczących jej zdrowia. Przypomnijmy, że w styczniu księżna przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Od tego czasu rzadko pojawiała się publicznie.

Internauci szybko zauważyli, że rodzinna fotografia została obróbce w Photoshopie. To wywołało natychmiastową burzę spekulacji.

Na retuszowanym zdjęciu 42-letnia księżna została pokazana bez obrączki ślubnej. Wielu teoretyzowało, że zdjęcie zostało wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Jedna z bardziej niezwykłych teorii sugeruje natomiast, że księżna w rzeczywistości nie żyje, a pałac królewski próbuje to ukryć. Kolejna osoba zabrnęła jeszcze dalej i uznała, że zarówno Kate, jak i William nie żyją, a na zdjęciu widzimy ich sobowtórów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostatnia wola królowej Barbary Radziwiłłówny. Król wydał fortunę, aby ją spełnić

"Chciałam przeprosić za zamieszanie"

Księżna Kate nie mogła przemilczeć tego, co pisano na temat jej rodziny. Na platrofmie X opublikowała oficjalne przeprosiny i przyznała się do edycji zdjęcia.

Podobnie jak wielu fotografów amatorów, od czasu do czasu eksperymentuję z edycją. Chciałam przeprosić za zamieszanie, jakie wywołało wczorajsze zdjęcie rodzinne. Mam nadzieję, że wszyscy świętujący mieli bardzo szczęśliwy Dzień Matki - napisała 11 marca z oficjalnego konta księcia i księżnej Walii.

Co ciekawe, mimo wyjaśnień Kate, pałac królewski odmówił udostępnienia oryginalnej wersji zdjęcia, co tylko podsyciło ciekawość i spekulacje wśród obserwatorów i fanów rodziny królewskiej.

Donald Trump stanął w obronie Kate Middleton

Swoje zdanie ws. afery wyrazi Donald Trump. Stwierdził, że księżna Kate robi tylko to, co robią wszyscy.

To nie powinno być wielką sprawą, bo przecież wszyscy retuszują [...] Były to bardzo drobne poprawki. Nie rozumiem, dlaczego wywołało to taki szum - powiedział w wywiadzie z brytyjskim politykiem Nigelem Farage'em na antenie GB News Donald Trump.

Podczas rozmowy Trump wspomniał o swoich doświadczeniach podczas spotkań z aktorami filmowymi. Często miał zastanawiać się, czy to "ta sama osoba, co na zdjęciu."

Pałac Kensington ogłosił, że księżna Walii nie powróci do obowiązków publicznych przynajmniej do czasu po Wielkanocy.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić