Karol Osiński| 

Wstydliwy problem Kammela. Pokusił się o wyznanie

22

Tomasz Kammel nie próżnuje po zwolnieniu z Telewizji Polskiej. Podczas jednej z konferencji, gdzie pełnił funkcję konferansjera, zebrał się na odważne wyznanie z dzieciństwa. Ujawnił, że miał duże problemy z uzębieniem, ale nie tylko. Zdradził, co mu dolegało.

Wstydliwy problem Kammela. Pokusił się o wyznanie
Tomasz Kammel (AKPA, Podlewski)

Tomasz Kammel miał problemy zdrowotne w dzieciństwie

Tomasz Kammel nigdy nie był przesadnie skryty ze swoim życiem prywatnym. Dziennikarz, którego fani odbiorników telewizyjnych kojarzą z TVP, wielokrotnie dzielił się z fanami rozmaitymi historiami i nie inaczej było tym razem. Niedawno został zatrudniony w roli konferansjera jednej z konferencji stomatologicznych, co skłoniło go do odważnej refleksji.

52-latek wyznał, że w dzieciństwie mierzył się z wieloma problemami zdrowotnymi, a mnóstwo figli płatały mu właśnie zęby. Pociągnęło to za sobą poważniejsze konsekwencje, ponieważ w wyniku konieczności umartwienia jednego z zębów, cierpiał przez chorobę zatok.

Do ósmego roku życia miałem gigantyczny problem z zatokami. Prawie permanentne dwunastomiesięczne zapalenie (...) Gdy miałem sześć czy siedem lat okazało się, że trzeba mi umartwić ząb, bo coś się zrobiło nad korzeniem - przekazał były prowadzący "Pytania na śniadanie", cytowany przez "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sykut o tzg i lewandowskiej

To uratowało zatoki Tomasza Kammela

Z biegiem czasu Tomasz Kammel myślał, że wszystko z jego zębem jest już w porządku, jednak problemy powróciły, niczym bumerang. Musiał skontaktować się ze swoją lekarką i po badaniach okazało się, że trzeba działać jak najszybciej.

Pewnego dnia jak się zacząłem schylać, poczułem dziwne pulsowanie. Zadzwoniłem do mojej ulubionej doktor Barbary Sobczak. W jej gabinecie zrobiono mi pantomogram. Okazało się, że ten ząb ledwo się trzyma i trzeba zastanowić się nad implantem. Na co się zresztą zdecydowałem - kontynuował dziennikarz.

Przyszedł moment, w którym kłopoty Kammela ustąpiły. Dzięki stosownej interwencji wspomnianej przez byłego prezentera TVP, jego zdrowie wróciło do normy.

Dwa dni po zrobieniu implantu, ustąpiły u mnie wszelkie problemy z zatokami. W życiu nie pomyślałbym, że problem z zębem może mieć aż taki wpływ na cały organizm - zakończył.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić