Koszmar Edyty Górniak. "Staram się zachować spokój"

76

Edyta Górniak przeżywa bardzo trudne chwile. Wszystko z uwagi na problemy z powrotem z urlopu. Popularna artystka utknęła w Azji. Ma to związek z paraliżem, który został wywołany przez ulewy i ogromną powódź w Dubaju. "Super Express" skontaktował się z wokalistką.

Koszmar Edyty Górniak. "Staram się zachować spokój"
Edyta Górniak (AKPA, AKPA, SK)

Edyta Górniak mierzy się z dużym problemem. Artystka zamierzała wrócić do kraju, by świętować z fanami 30-lecie swojego historycznego występu na Eurowizji. Mocno zatęskniła za synem, jak i przyjaciółmi.

Niestety, na lotnisku została odprawiona z kwitkiem. Ma to związek z paraliżem wywołanym przez potężną ulewę oraz powódź w Dubaju. Na pewno nie tak piosenkarka wyobrażała sobie zakończenie urlopu w Indonezji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anita Sokołowska tłumaczy się z występu z bratem. Odniosła się też do punktacji. "Jest mi przykro. Ja tego nie rozumiem"

O tym, że nigdzie nie poleci, Górniak dowiedziała się tuż przed planowanym wejściem do samolotu. Wcześniej nadała bagaż, przeszła kontrolę paszportową i wizową, a także wszelkie inne kontrole. Jaki związek z tym wszystkim ma Dubaj? Otóż właśnie tam celebrytka miała mieć przesiadkę.

Mam przyjaciółkę w Dubaju, u której byłam kiedyś przez miesiąc. Mam od niej filmy i zdjęcia, których nie mają nawet media. Zniszczenia są nieobliczalne... - podkreśliła Edyta Górniak w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

Edyta Górniak uwięziona. "Jestem zaniepokojona"

Edyta Górniak absolutnie nie ukrywa, że jest mocno zestresowana. Razem z kilkuset tysiącami ludzi oczekuje na swój lot.

Jestem zaniepokojona i chcę już wrócić do Polski. Mój bilet powrotny jest wciąż zmieniany. Staram się zachować spokój, ale dawno już tak jak teraz nie tęskniłam za moimi bliskimi - zrelacjonowała gwiazda.

Nie wiadomo, kiedy Górniak pojawi się w kraju. Póki co gwiazda musi uzbroić się w cierpliwość.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić