aktualizacja 

Zmarł podczas kręcenia filmu. Aktorka mówi, co się działo na planie

10

Krótko przed śmiercią (26 grudnia 2022 roku) Emilian Kamiński zagrał w filmie "U Pana Boga w Królowym Mieście". To oczywiście kontynuacja słynnych produkcji. Najnowsze dzieło wciąż czeka na premierę. Tymczasem jedna z bohaterek ujawniła, co działo się na planie.

Zmarł podczas kręcenia filmu. Aktorka mówi, co się działo na planie
Emilian Kamiński (AKPA, AKPA)

Ponad rok temu końca dobiegły zdjęcia do filmu "U Pana Boga w Królowym Moście". Obecnie cała ekipa filmowa wyczekuje premiery.

Właśnie w tym dziele ostatnią rolę zagrał Emilian Kamiński. Aktor zmarł w trakcie zdjęć (26 grudnia 2022 roku).

To bardzo przykre. Wiele razy rozmawialiśmy o tej produkcji, on też bardzo czekał, żeby wejść na plan. Los chciał jednak, że nie dokończył swojej roli. Mimo wszystko te pracę wspominam ze szczególnym rozrzewnieniem. Oczywiście żałuję, że Emiliana już nie ma wśród nas i szkoda, że tak niewiele materiału mogliśmy nakręcić razem, ale cóż, takie jest życie. Dobrze, że w ogóle zdążył nagrać swoje kwestie, choć nie do końca - powiedziała "Super Expressowi" Małgorzata Sadowska, filmowa żona Kamińskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop chciał odejść z "Dzień dobry TVN". Mówi, dlaczego

Nadal nie wiadomo, kiedy nastąpi premiera tego filmu. Plotkowało się, że produkcja ujrzy światło dzienne pod koniec stycznia bieżącego roku, ale tak się nie stało.

Takim szefem był Emilian Kamiński

Małgorzata Sadowska współpracowała z Emilianem Kamińskim nie tylko podczas wspomnianego filmu. Był on dla niej również szefem w Teatrze Kamienica.

Emilian był wspaniałym szefem. On kochał to miejsce, które stworzył od podstaw. Był z nim silnie związany, całym sobą i całym sercem. Tam każdy aktor czuł się jak we własnym domu, ponieważ Justyna i Emilian swoich aktorów traktowali jak członków rodziny. Ja wspominam tę współpracę bardzo ciepło - podkreśliła aktorka, cytowana przez "SE".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić