Kacper Kulpicki| 

Doda wywołała skandal na gali Plejady. Teraz zadała drugi cios

39

Doda była jedną z celebrytek nagrodzonych podczas gali Plejady, jednak nie uświetniła wydarzenia swoją obecnością. W jej imieniu statuetkę odebrał menedżer, przy okazji wygłaszając pełne rozżalenia przemówienie. Okazuje się, że to nie koniec, piosenkarka znów zabrała głos.

Doda wywołała skandal na gali Plejady. Teraz zadała drugi cios
Doda zabrała głos po skandalu na gali Plejady (AKPA, AKPA)

Nieobecność Dody na gali Plejady odbiła się szerokim echem w mediach społecznościowych. Piosenkarka chciała w całości udostępnić nagranie, na którym jej menedżer (znany z programu "Doda. Dream show" Rafał Bogacz) wygłasza napisane przez nią przemówienie. Dostępne do obejrzenia było jedynie przez krótki czas.

Wokalistka nie odpuściła, a podejrzenia dotyczące powodów usunięcia materiału skierowała wobec organizatorów imprezy. Nieco rozgoryczona zwróciła się bezpośrednio do nich.

W końcu zrozumiałam po 20 latach pracy, że kij i marchewka to nie jest zabawa dla mnie. Dziękuję Plejadzie za nagrodę. Ps. nie zgłaszajcie moich postów więcej - wyznała na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: TYLKO U NAS! Pisarek i Roger wymownie o Leitner i jej wygranym procesie z Krupą. Spodziewaliście się takiej reakcji?!

Skandal na gali Plejady. Menedżer Dody odczytał jej przemówienie

Jeśli ktoś z Was przegapił całe zamieszanie - pędzimy z wyjaśnieniem. Była żona Radosława Majdana podjęła decyzję, by nie stawić się na gali, ponieważ nie była zadowolona z treści, jakie w ostatnim czasie były publikowane na łamach portalu.

Według niej miały znamiona hejtu. O szczegółach napisała w feralnym wywodzie, który ze sceny wygłosił jej menedżer. Przytoczył konkretne tytuły artykułów, które uznała za nierzetelne i przedstawiające ją w negatywnym świetle.

Nie chciałabym wprowadzić niekomfortowego braku konsekwencji pomiędzy tak profitowe i jednostronne artykuły z ostatniego miesiąca, jak: "Tylko u nas ex Dody Haidar chce surowszej kary więzienia dla Dody" lub "Dlaczego Doda jeszcze nie trafiła do więzienia?", lub "Niech Doda idzie siedzieć!". Wyjątkowym nietaktem byłoby zatem tu być. Z radością czytała to także moja mama, którą, tak à propos, prosiliście, aby tę nagrodę mi wręczyła - wybrzmiało w trakcie imprezy.

40-latka usiłowała opublikować w sieci chociaż wersję audio wystąpienia, jednak i to po chwili zostało skasowane z uwagi na "naruszanie treści". Nie da się ukryć, że Doda swoim stanowczym zachowaniem skradła całe show, a jej absencję na gali Plejady można (pół żartem pół serio) uznać za wyższą formę obecności.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić