Karol Wiak| 

Krystyna Janda spisała testament. "Nie mam do siebie pretensji"

5

Krystyna Janda ujawniła, że spisała testament. Znana aktorka podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat życia, śmierci oraz decyzji, które podjęła na przestrzeni lat.

Krystyna Janda spisała testament. "Nie mam do siebie pretensji"
Krystyna Janda spisała testament podczas podróży samolotem (AKPA, Piętka Mieszko)

Krystyna Janda, jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek, w jednym z ostatnich wywiadów poruszyła temat śmierci i przyszłości swojej rodziny. W podcaście "Rachunek sumienia" opowiedziała o swoich rozmowach z dziećmi na temat przemijania oraz o decyzji spisania testamentu. Aktorka podkreśliła, że nie ma do siebie żadnych pretensji i jest dumna z przeżytych lat.

Aktorka spisała testament i wysłała go synowi

Krystyna Janda przyznała, że już myśli o tym, co jej bliscy muszą zrobić, gdy jej zabraknie. Gdy padło pytanie o przemijanie, Krystyna Janda wyznała, że rozmawiała już z dziećmi na ten temat. Gwiazda ma dwóch synów: Adama i Jędrzeja oraz córkę Marię.

Okazuje się, że Krystyna Janda ma już spisany testament. Zrobiła to niedawno w dość nietypowym miejscu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magdalena Cielecka chwali talent aktorski Julii Wieniawy. "Miała wymagające zadanie aktorskie i super sobie poradziła"
Ostatnio wsiadając do samolotu, lecąc gdzieś bardzo daleko, spisałam w samolocie testament. Sfotografowałam i wysłałam do syna - przyznała aktorka.

Krystyna Janda nie żałuje swoich decyzji

Krystyna Janda przyznaje, że nie żałuje swoich decyzji. Aktorka podkreśla, że przeżyła życie zgodnie z własnymi przekonaniami i nie ma do siebie żadnych pretensji.

Nie mam do siebie pretensji. Przeżyłam w zgodzie ze sobą swoje życie. Nie mam wielkich porażek życiowych, że musiałabym mieć do siebie wielkie pretensje. Nie czuję się winna - powiedziała Janda.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gwiazda zaznacza, że jest dumna ze swoich osiągnięć i decyzji, które podjęła na przestrzeni lat. Jej podejście do życia i brak żalu za przeszłością inspirują wielu jej fanów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić