Kacper Kulpicki| 

Socha przyjaźni się z byłą gwiazdą "Plebanii". Tak dziś wygląda

2

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie ze swoją przyjaciółką. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jest nią zapomniana gwiazda "Plebanii" - Andżelika Piechowiak. Jak dziś wygląda?

Socha przyjaźni się z byłą gwiazdą "Plebanii". Tak dziś wygląda
Małgorzata Socha przyjaźni się z Andżeliką Piechowiak (AKPA, Instagram @malgosia_socha)

Małgorzata Socha ostatnie dni spędziła na planie "Przyjaciółek", jednak w natłoku obowiązków znalazła chwilę na spotkanie z przyjaciółką. Przy tej okazji zdradziła, że razem z Andżeliką Piechowiak poznała się na studiach i obie dużo razem przeżyły.

Uśmiechnięte aktorki spotkały się w restauracji. Z nostalgią wspominały dawne czasy, jednak z relacji Małgorzaty Sochy wynika, że mimo rzadszych kontaktów wciąż rozumieją się bez słów.

Z moją Angie znamy się już z 20 lat. (...) Gdy się spotykamy, to mamy za każdym razem wrażenie, jakbyśmy się widziały wczoraj. Śmiejemy się z tych samych rzeczy. Andżelika kończy zdanie, zanim sama zdążę je wypowiedzieć. Jesteśmy tak różne, a jednocześnie tak do siebie podobne - napisała na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Karolina Korwin-Piotrowska o celebrytach łamiących prawo i rajdzie Klaudii El Dursi: "Jesteś potencjalną morderczynią"
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Celebrytka dodała, że mimo upływu lat jej kompanka nic się nie zmieniła. Rzeczywiście tak jest. Porównując zdjęcia sprzed lat z aktualnymi, można odnieść wrażenie, jakby dla 43-letniej Andżeliki Piechowiak czas się zatrzymał.

Była partnerka Michała Lesienia zapewniła, że o wiele lepiej niż przed kamerą, czuje się przed żywo reagującą publicznością. Być może właśnie dlatego widzowie mogli o niej zapomnieć.

Każdy aktor chce spróbować grania w filmach czy w serialach. Ja grałam w nich nieprzerwanie przez 12 lat po skończeniu szkoły teatralnej, nie mam więc poczucia niedosytu. Wiem, że to brzmi banalnie, że dopiero w teatrze aktor czuje się aktorem, ale trochę tak jest. Granie w teatrze to jest zupełnie inny rodzaj skupienia, pracy, kontaktu z widzem - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z WP.

Występowała w "Plebanii" i "Lokatorach". Co słychać u Andżeliki Piechowiak?

Niestety, mimo ówczesnych sukcesów, jej kariera nie nabrała tempa. Raz na kilka lat sporadycznie pojawia się w różnych telewizyjnych produkcjach, jednak niezmiennie związana jest z zawodem.

Gwiazda została współzałożycielką agencji produkcyjnej "Palma", a ponadto regularnie pojawia się na deskach Teatru Kamienica i Teatru Capitol w Warszawie. Jest też felietonistką. Jej teksty można przeczytać w czasopiśmie "Kocie sprawy".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić